Oficiálné stránky obce Likavka

Ocenenia

pečať rozvoja

Aktuálna teplota

28.5.2018 07:05

Aktuálna teplota:

18.2 °C

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 8
DNES: 346
TÝŽDEŇ: 346
CELKOM: 374030

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

XII. Obecný ples

Typ: Oznamy OcU | ostatné | náš tip | Kultúra | Aktuality
foto plesV sobotu 20. januára 2018 zahájil plesovú sezónu v Likavke XII. Obecný ples, ktorý bol výnimočný nielen svojou výzdobou, ale aj výberom kapely. Plesy v Likavke dávajú už dlhé roky vysokú úroveň dobrej zábavy, dobrého jedla a pohodovej atmosféry, o ktoré prejavujú záujem najmä Ružomberčania . Dnes už hostia majú čoraz vyššie nároky na ples a pre maximálnu spokojnosť hostí kladieme dôraz na perfektnú výzdobu, ktorú si robíme sami, taktiež je veľmi dôležité dobré jedlo a hlavne kapela.

Tento rok sme pozvali výnimočnú kapelu KORTINA, ktorú mnohí poznáte z TV Šláger. Bolo to veľké prekvapenie a prítomným doslova vyrazilo dych. Chlapci z Kortiny sa postarali o skvelú zábavu, hosťom nepretržite hrali a konečne sa hostia posťažovali, že nevládzu tancovať. Počas celého večera hrala pesničky hosťom na želanie aj ľudová hudba FS Salatín v zložení Ivana a Petra Nováka a Vladimíra Struhára, ktorá už hrá v takomto zložení 25 rokov.

Program otvorili tanečnice z tanečnej skupiny Orientalico, ktorá pôsobí v Ružomberku od roku 2007 a venuje sa brušným tancom. Nasledoval príhovor starostu a slávnostný prípitok. Nechýbala ani bohatá tombola, za ktorú ďakujeme sponzorom. Výhercovia tomboly si odniesli domov 77  hodnotných cien.

Hostia plesu sa zabávali do skorých ranných hodín, čas vyhradený na zábavu veľmi rýchlo ubehol.

Ďakujeme Vám hosťom, ktorý ste prejavili záujem zúčastniť sa na tomto plese. Snažili sme sa, aby ste sa dobre cítili a bavili. Veríme, že sme to docielili.


Vytvorené: 23. 1. 2018
Posledná aktualizácia: 20. 3. 2018 12:09
Autor: Miroslava Raksová