Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

29.11.2022 21:07

Aktuálna teplota:

-3.2 °C

Hra o obci Likavka

hra o obciZahrajte si hru o obci Likavka. Čakajú Vás v nej štyri otázky. Tie musíte zodpovedať, aby ste vedeli vyriešiť záverečnú úlohu (Návod je aj v samotnej hre). Odpovede nájdete aj  na obecnej stránke www.likavka.sk. Otázky sa týkajú histórie obce. Hra sa spustí po načítaní zobrazeného QR kódu.  Prajeme Vám príjemnú zábavnú.

qr kod hra o obci

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:16
DNES:793
TÝŽDEŇ:1651
CELKOM:2022216

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Oznámenie o prerušení distribúcie elektriny

Typ: ostatné
žiarovkaStredoslovenská distribučná, a.s. oznamuje, že v dňa 2.12.2022 (piatok) v čase od 08:30 do 14:30 hod. bude v našej obci z dôvodu plánovaných prác na zariadeniach distribučnej sústavy prerušená distribúcia elektriny pre odberné miesta a lokality uvedené v prílohe.

Príloha

Vytvorené: 2. 11. 2022
Posledná aktualizácia: 2. 11. 2022 14:11
Autor: Mária Slašťanová