Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

29.10.2020 14:44

Aktuálna teplota:

--- °C

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 9
DNES: 1227
TÝŽDEŇ: 4469
CELKOM: 1402315

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Poďakovanie oravským záchranárom

Typ: ostatné
Druhá vlna ochorenia COVID-19 naberá doposiaľ nezažitý rozmer. Nákaza ukazuje všetkým pochybovačom, že je tu, že je zákerná a nebezpečná, že sa stala súčasťou nášho bežného života. Je všadeprítomná a útočí najmä na slabých a nepripravených. Tento novodobý zabijak žiaľ neobišiel ani Obecný úrad Likavka.

Čas, kedy bolo nevyhnutné jeho fungovanie obmedziť, sme využili na jeho dôkladnú dezinfekciu. Pri nej sa ukázalo, ako problémy dokážu spájať, a to, že tvrdenie "V núdzi poznáš priateľa" nie je len okrídlená fráza, ale úžasná a silná pravda. Keď som požiadal Igora Janckulíka, skvelého človeka, priateľa, filantropa a politika o pomoc, nezaváhal ani na chvíľu.

Spolu s kolegami z Oravského záchranného systému "odskočili" popri svojich regionálnych aktivitách aj na Liptov a postarali sa o dôkladnú hygienickú očistu nášho obecného úradu. V piatok podvečer (16.10.), keď mnohí načínajú víkendovú siestu. Nezištne, obetavo, v čase voľna - v službe blížnemu.

Igor a chlapi z Oravy - úprimne ďakujem, vážim si vás a vyprosujem vám veľa zdravia a síl v bohumilej činnosti. Ste svetielkom nádeje, oporou v neľahkých časoch, príkladom, ako sa so zákernou nákazou dá úspešne bojovať. 👍👍👍👏👏👏


Vytvorené: 17. 10. 2020
Posledná aktualizácia: 17. 10. 2020 12:24
Autor: Ing. Marián Javorka