Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

1.8.2021 02:43

Aktuálna teplota:

15.4 °C

Hra o obci Likavka

hra o obciZahrajte si hru o obci Likavka. Čakajú Vás v nej štyri otázky. Tie musíte zodpovedať, aby ste vedeli vyriešiť záverečnú úlohu (Návod je aj v samotnej hre). Odpovede nájdete aj  na obecnej stránke www.likavka.sk. Otázky sa týkajú histórie obce. Hra sa spustí po načítaní zobrazeného QR kódu.  Prajeme Vám príjemnú zábavnú.

qr kod hra o obci

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 22
DNES: 117
TÝŽDEŇ: 4239
CELKOM: 1634817

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Fond na podporu umenia podporil našu obecnú knižnicu

Typ: Oznamy OcU | Kultúra | Aktuality
logo FPUObecná knižnica v Likavke sa už od roku 2016 každoročne zapája do grantových výziev Fondu na podporu umenia a vďaka úspešne podaným žiadostiam do našej knižnice tak pribudlo veľké množstvo zakúpených kníh v celkovej sume 6300 €.

 Aj tento rok sme podali žiadosť na nákup  knižničného fondu a  žiadosť bola podporená sumou 1000€.

Podpora je zameraná na nákup knižničného fondu, prioritne z jednotlivých oblastí umenia, kultúry, kultúrneho a kreatívneho priemyslu a spoločenských vied, pričom minimálne 20% pridelenej podpory musí byť vyčlenených na nákup kníh vydaných s podporou fondu alebo publikáciami vydanými organizáciami v zriaďovateľskej pôsobnosti Ministerstva kultúry SR, ktoré si knižnica môže vybrať v súlade so zameraním a špecializáciou knižnice.

Dopĺňaním knižničného fondu chceme prispieť k lepšiemu uspokojovaniu potrieb čitateľov našej knižnice a k rozvoju čítania. Veríme, že nové knihy si nájdu svojich stálych čitateľov a prispejú k zvýšeniu návštevnosti v našej Obecnej knižnici.

 Tešíme sa na spokojných čitateľov a návštevníkov!


Vytvorené: 15. 6. 2021
Posledná aktualizácia: 15. 6. 2021 08:43
Autor: Miroslava Raksová