Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

31.1.2023 01:50

Aktuálna teplota:

-0.5 °C

Hra o obci Likavka

hra o obciZahrajte si hru o obci Likavka. Čakajú Vás v nej štyri otázky. Tie musíte zodpovedať, aby ste vedeli vyriešiť záverečnú úlohu (Návod je aj v samotnej hre). Odpovede nájdete aj  na obecnej stránke www.likavka.sk. Otázky sa týkajú histórie obce. Hra sa spustí po načítaní zobrazeného QR kódu.  Prajeme Vám príjemnú zábavnú.

qr kod hra o obci

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:26
DNES:573
TÝŽDEŇ:2134
CELKOM:2132119

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Mikuláš zavítal aj do knižnice...

Typ: Oznamy OcU | Kultúra | Aktuality
mikuláš v knižniciV pondelok 5. decembra zavítal v predvečer mikulášskeho dňa do Obecnej knižnice Mikuláš aj s jeho pomocníkmi, kde sa ho už nevedeli dočkať naši čitatelia. Pre Mikuláša mali deti pripravené básničky aj pesničky, za čo im Mikuláš dal sladkú odmenu, a našich najlepších čitateľov obdaroval aj knihou.

Návšteva Mikuláša potešila deti, ale aj ich rodičov a my všetci sme mohli prežiť príjemný mikulášsky predvečer. Ďakujem našim likavským divadelníkom za pekne pripravené stretnutie s Mikulášom a za sladké odmeny pre deti, ďakujem darcom za darované knihy.

Milí čitatelia,

blížia sa vianočné sviatky a vstup do nového roka 2023. K týmto chvíľam už nerozlučne patria vianočné a novoročné vinše. A tiež aspoň krátke zamyslenie nad tým, čo nám počas tohto roka urobilo radosť a na čo sa tešíme v tom nasledujúcom roku. Prajem Vám všetko dobré a teším sa na naše ďalšie stretnutia v knižnici.


Vytvorené: 7. 12. 2022
Posledná aktualizácia: 7. 12. 2022 19:06
Autor: Miroslava Raksová