Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

7.12.2022 18:51

Aktuálna teplota:

0.6 °C

Hra o obci Likavka

hra o obciZahrajte si hru o obci Likavka. Čakajú Vás v nej štyri otázky. Tie musíte zodpovedať, aby ste vedeli vyriešiť záverečnú úlohu (Návod je aj v samotnej hre). Odpovede nájdete aj  na obecnej stránke www.likavka.sk. Otázky sa týkajú histórie obce. Hra sa spustí po načítaní zobrazeného QR kódu.  Prajeme Vám príjemnú zábavnú.

qr kod hra o obci

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:7
DNES:2201
TÝŽDEŇ:7054
CELKOM:2041111

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Oceňovanie dobrovoľníkov

Typ: ostatné | Kultúra | Aktuality
foto dobrovoľníkovV roku 2020 eRko Likavka nominovalo aj dlhoročného animátora Renáta Halušku na krajské oceňovanie Srdce na dlani, pod hlavičkou Platformy dobrovoľníckych centier a organizácií a CARDO - Národné dobrovoľnícke centrum.

Srdce na dlani je ocenenie výnimočných dobrovoľníkov a dobrovoľníčok, jednotlivcov aj kolektívov za ich dobrovoľné aktivity uskutočňované v prospech iných v rôznych oblastiach spoločenského života, rozvoja komunity, ochrany životného prostredia, zdravia, kultúry, umenia, výchovy, vzdelávania a i., vykonávané bez nároku na finančnú odmenu alebo akýkoľvek honorár.
Ďakujeme mu za jeho príkladnú dlhoročnú službu v eRku aj v tomto čase keď celoslovenské eRko – Hnutie kresťanských spoločenstiev oslavuje 30 rokov oficiálneho založenia na Slovensku.
Okrem spomínanej nominácie patrí ďakujem aj ocenenému dobrovoľníkovi Alexandrovi Vrabkovi v oceňovaní dobrovoľníkov Rady mládeže Žilinského kraja 2020.   
Na záver vyslovím pár slov, moje ďakujem patrí za podporu dobrovoľníctva v našej obci a zároveň si prajem, aby aj naďalej rástol záujem o dobrovoľníctvo v našej obci.
Nech svedectvá všetkých dobrovoľníkov v našej obci sú aj naďalej živé a nasledovania hodné.    

eRko Likavka – Matúš Šuľa

 


Vytvorené: 11. 12. 2020
Posledná aktualizácia: 11. 12. 2020 13:56
Autor: Miroslava Raksová