Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

9.12.2022 03:56

Aktuálna teplota:

0.1 °C

Hra o obci Likavka

hra o obciZahrajte si hru o obci Likavka. Čakajú Vás v nej štyri otázky. Tie musíte zodpovedať, aby ste vedeli vyriešiť záverečnú úlohu (Návod je aj v samotnej hre). Odpovede nájdete aj  na obecnej stránke www.likavka.sk. Otázky sa týkajú histórie obce. Hra sa spustí po načítaní zobrazeného QR kódu.  Prajeme Vám príjemnú zábavnú.

qr kod hra o obci

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

FSk Likava + predstavitelia Obce Likavka - Slatiňany ČR

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:25
DNES:1230
TÝŽDEŇ:11104
CELKOM:2045161

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Pokus o podvod

Typ: ostatné
logo Štatistický úrad SR dostal od obyvateľky mail, v ktorom tvrdí, že do schránky obdŕžala obálku s tvrdením, že ŠUSR a jeho zamestnanci prídu skontrolovať správnosť informácií z SODB 2021 k nej domov a má sa na takúto návštevu pripraviť.

 List mal byť dokonca napísaný na niečom ako  sfalšovaný hlavičkový papier ŠUSR a obsahovať aj kontakty a údaje na ŠUSR.

 

Týmto spôsobom si dovolíme VAROVAŤ VERREJNOSŤ, že nič podobné Štatistický úrad SR a jeho zamestnanci nerealizujú! Zber údajov od obyvateľov bol ukončený, žiadne kontroly doma u obyvateľa vykonávať nebudeme a ani dodatočne požadovať žiadne údaje od obyvateľa.

 

Podobný list v schránke je pokus o podvod. Prosíme obyvateľov, aby nikoho pod takouto zámienkou nevpúšťali do svojho obydlia, aby neposkytovali nikomu žiadne osobné informácie! Taktiež žiadame obyvateľov, aby sa obrátili okamžite na políciu - ak čokoľvek podobné zaznamenajú.

 

 

 

 

S úctou a pozdravom

Jasmína Stauder

hovorca pre SODB 2021

hovorca@scitanie.sk

+421 918 900 494

Štatistický úrad Slovenskej republiky

Lamačská cesta 3/C, 824 67 Bratislava

www.scitanie.sk


Vytvorené: 22. 7. 2021
Posledná aktualizácia: 22. 7. 2021 07:51
Autor: Miroslava Raksová