Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

16.5.2022 11:42

Aktuálna teplota:

21 °C

Hra o obci Likavka

hra o obciZahrajte si hru o obci Likavka. Čakajú Vás v nej štyri otázky. Tie musíte zodpovedať, aby ste vedeli vyriešiť záverečnú úlohu (Návod je aj v samotnej hre). Odpovede nájdete aj  na obecnej stránke www.likavka.sk. Otázky sa týkajú histórie obce. Hra sa spustí po načítaní zobrazeného QR kódu.  Prajeme Vám príjemnú zábavnú.

qr kod hra o obci

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 15
DNES: 509
TÝŽDEŇ: 509
CELKOM: 1863718

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Príspevky do Likavanu

Typ: Oznamy OcU | ostatné | Kultúra
logo likavanuTešíte sa na nové číslo Likavanu? Chcete uverejniť aj Váš zaujímavý príspevok, prípadne zaujímavý podnet v obecnom časopise? Neváhajte a pošlite,budeme radi ak obohatíte svojim príspevkom Likavan. Uzávierka príspevkov je 31.5.2022, e-mail: raksova@likavka.sk. Tešíme sa na Vaše príspevky.

Vytvorené: 25. 4. 2022
Posledná aktualizácia: 25. 4. 2022 07:48
Autor: Miroslava Raksová