Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

24.9.2021 21:13

Aktuálna teplota:

11.4 °C

Hra o obci Likavka

hra o obciZahrajte si hru o obci Likavka. Čakajú Vás v nej štyri otázky. Tie musíte zodpovedať, aby ste vedeli vyriešiť záverečnú úlohu (Návod je aj v samotnej hre). Odpovede nájdete aj  na obecnej stránke www.likavka.sk. Otázky sa týkajú histórie obce. Hra sa spustí po načítaní zobrazeného QR kódu.  Prajeme Vám príjemnú zábavnú.

qr kod hra o obci

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 8
DNES: 729
TÝŽDEŇ: 3652
CELKOM: 1673489

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Slávnostné uvítanie detí do života

Typ: Oznamy OcU | ostatné | Kultúra | Aktuality
fotoV našej obci sa každoročne koná Uvítanie detí do života. Vo štvrtok 28. marca sme v Obradnej sieni KD privítali 29 nových občanov našej obce, ktorí sa narodili v roku 2018. Rodičia boli obdarovaní starostom obce po slávnostnom zápise do Pamätnej knihy finančným darom vo výške 100€, peknou plaketou a vecným darom.

Vážení rodičia,

dovoľte mi , aby som vám ešte raz zablahoželala k šťastnému príchodu vašich maličkých na tento svet. Nech ich sprevádza čo najmenej ťažkých chvíľ, nech rastú v zdraví a spokojnosti, obklopení láskou oboch rodičov i tých, ktorí ich majú radi. Prajem vám, aby sa vám podarilo vychovať takého človeka, ktorý bude vašou ozdobou a bude pokračovateľom vášho života.


Vytvorené: 30. 3. 2019
Posledná aktualizácia: 22. 5. 2019 15:50
Autor: Miroslava Raksová