Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

24.9.2021 20:14

Aktuálna teplota:

11.5 °C

Hra o obci Likavka

hra o obciZahrajte si hru o obci Likavka. Čakajú Vás v nej štyri otázky. Tie musíte zodpovedať, aby ste vedeli vyriešiť záverečnú úlohu (Návod je aj v samotnej hre). Odpovede nájdete aj  na obecnej stránke www.likavka.sk. Otázky sa týkajú histórie obce. Hra sa spustí po načítaní zobrazeného QR kódu.  Prajeme Vám príjemnú zábavnú.

qr kod hra o obci

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

FSk Likava - oslavy 15. výročia založenia FSk (2)

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 4
DNES: 708
TÝŽDEŇ: 3631
CELKOM: 1673468

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Stretnutie s jubilantmi

Typ: Oznamy OcU | ostatné | Kultúra | Aktuality
foto jubilantov18. októbra 2018 o 12,00 hodine sme pripravili slávnostné posedenie pre našich jubilantov v sále KD. Mesiac október bol v roku 1990 vyhlásený Valným zhromaždením OSN za Mesiac úcty k starším. Ani naša obec nezabudla na seniorov, ktorí oslávili alebo ešte len oslávia tento rok svoje životné jubileum 65, 70, 75, 80 a viac rokov.
Pozvaných jubilantov bolo 174 a zišli sa v hojnej účasti. Posedeli si pri chutnom obede, koláčiku a nechýbal ani aperitív. Po slávnostnom príhovore starostu obce sa začali rozdávať darčeky. Obec všetkých jubilantov odmenila vecným darom v hodnote 10 €.

 Skláňame sa v úcte pred rokmi, ktoré ste prežili. Ľudský život predstavuje veľkú knihu. Staroba k nám prichádza pomaly a nenápadne, nedá sa jej vyhnúť. Ale to ešte neznamená koniec životným aktivitám. Bezstarostné detstvo, aj keď nemuselo byť bohaté a žičlivé, predsa len bolo krásne. To vystriedalo detstvo vašich detí. Úzkosť a trápenia z detskej slzičky ,v očiach úsmev detských pier. V mysli sa roja spomienky -  na všetko, predovšetkým na chvíle pohody.

Ešte raz vám chceme popriať do ďalších rokov vášho života samé radostné slnečné dni s očakávaním, že sa stretneme o ďalších 5 rokov.

             


Vytvorené: 26. 10. 2018
Posledná aktualizácia: 26. 10. 2018 14:29
Autor: Miroslava Raksová