Oficiálné stránky obce Likavka

Ocenenia

Aktuálna teplota

9.4.2020 15:17

Aktuálna teplota:

18.7 °C

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 87
DNES: 1910
TÝŽDEŇ: 8198
CELKOM: 1214682

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

ÚSPEŠNÍ GYMNASTI Z NAŠEJ ŠKOLY

Typ: Športové oznamy | Oznamy školy | ostatné | náš tip | Kultúra | Aktuality
fotoDňa 11. 4. 2018 sa konalo Okresné kolo v gymnastike na ZŠ Zarevúca, ktorého sa zúčastnili žiaci našej školy v 4 kategóriách. Dievčatá bojovali v kategóriách „A“, „B“, „C“ a chlapci v kategórii „C“. Súťaž pozostávala zo gymnastického štvorboja: akrobacia, preskok,hrazda, dievčatá – cvičenie na lavičke, chlapci- šplh. Po odhodlaní a maximálnom prevedení cvičení žiaci obsadili nasledujúce miesta:

Kategória „A“ dievčatá: 1. miesto

Kategória „B“ dievčatá: 6. miesto

Kategória „C“ dievčatá: 4. miesto

Kategória „C“ chlapci:   1. miesto

 

Víťazi okresného kola: Kategória „A“ dievčatá a Kategória „C“ chlapci  postúpili na Krajské kolo v Zákamennom, ktoré sa konalo 18. 4. 2018. Týždeň mali žiaci na odstránenie nepatrných chybičiek a doladenie formy. S napätím sme očakávali spočítanie bodov a výsledky. A keď to prišlo – radosť preveliká, chlapci vyhrali, postúpili na Majstrovstvá Slovenska v gymnastike, ktoré sa uskutočnilo v Poprade dňa 15. 5. 2018. 

 

Chlapci Adrián Lúdik, Damián Solár, Samuel Šindléry, Sebastián Macko (všetci 9. A trieda), Jakub Mokoš (6. B trieda) úspešne reprezentovali ZŠ s MŠ Likavka.  Po dlhom a náročnom dni, pretože ich kategória štartovala až v popoludňajších hodinách, vybojovali nádherné zaslúžené  5. miesto (celkový počet účastníkov 8). Ich snaha, strávené hodiny v gymnastickej telocvični v Sokolovni v Ružomberku, mozole na rukách, toto všetko si zaslúži veľký obdiv a samozrejme poďakovanie.

 

                                                           Mgr. Ondečková Veronika, Mgr. Pavelková Mariana

 

 

 


Vytvorené: 23. 5. 2018
Posledná aktualizácia: 23. 5. 2018 15:11
Autor: Miroslava Raksová