Rovno na obsah Rovno na menu
Menu
Obec Likavka
ObecLikavka

Uvítanie detí

Uvítanie detí

Čo pre nás znamená narodenie dieťatka? Neskutočnú radosť rodičov a našich blízkych. Dieťa je veľká zodpovednosť rodičov, najprv sa bojíme, aby sa mu nič nestalo, neochorelo, nespadlo, neskôr musíme formovať jeho osobnosť, vzdelávanie, a jeho záujmy. Dieťa je pre nás najväčší dar.

Čo znamená pre obec narodenie dieťatka? Je to príprava najkrajšej udalosti, ktorá je najvýznamnejšia v našich životoch. Uctenie si rodičov, obdarovanie a prijatie nových občanov našej obce do vzájomného spoločenstva . Práve preto sme včera 31. mája v Obradnej sieni Kultúrneho domu privítali slávnostným obradom Uvítania detí narodených v roku 2021 našich 19 nových občanov našej obce. Starosta obce po slávnostnom príhovore obdaroval rodičov detí 100 € finančným darom a vecným darom v sume 50 €. 

Rodičom prajeme veľa radosti z detičiek, pevné zdravie, veľa trpezlivosti pri výchove vašich ratolestí a všetko len to dobré.

Rodičia, ktorí sa nezúčastnili slávnostného obradu, si môžu prevziať dar v čase úradných hodín na matrike Obecného úradu.

Dátum vloženia: 1. 6. 2022 12:26
Dátum poslednej aktualizácie: 3. 6. 2022 21:18
Autor: Miroslava Raksová

Aktuality

Smútočné oznámenia

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:5
DNES:446
TÝŽDEŇ:446
CELKOM:2528583

Hlásenia rozhlasu

Miestny rozhlas

 

 

 

Aerovizuálna prehliadka obce Likavka

Aerovizuálna prehliadka obce Likavka

Aktuálna teplota

25.9.2023 16:00

Aktuálna teplota:

21.8 °C

hore

Môžete mať záujem


Obec Likavka