Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

7.10.2022 15:27

Aktuálna teplota:

19.6 °C

Hra o obci Likavka

hra o obciZahrajte si hru o obci Likavka. Čakajú Vás v nej štyri otázky. Tie musíte zodpovedať, aby ste vedeli vyriešiť záverečnú úlohu (Návod je aj v samotnej hre). Odpovede nájdete aj  na obecnej stránke www.likavka.sk. Otázky sa týkajú histórie obce. Hra sa spustí po načítaní zobrazeného QR kódu.  Prajeme Vám príjemnú zábavnú.

qr kod hra o obci

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

p. Andrea Jágerová

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE: 16
DNES: 684
TÝŽDEŇ: 4165
CELKOM: 1981558

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Uvítanie detí

Typ: Oznamy OcU | Kultúra | Aktuality
Čo pre nás znamená narodenie dieťatka? Neskutočnú radosť rodičov a našich blízkych. Dieťa je veľká zodpovednosť rodičov, najprv sa bojíme, aby sa mu nič nestalo, neochorelo, nespadlo, neskôr musíme formovať jeho osobnosť, vzdelávanie, a jeho záujmy. Dieťa je pre nás najväčší dar.

Čo znamená pre obec narodenie dieťatka? Je to príprava najkrajšej udalosti, ktorá je najvýznamnejšia v našich životoch. Uctenie si rodičov, obdarovanie a prijatie nových občanov našej obce do vzájomného spoločenstva . Práve preto sme včera 31. mája v Obradnej sieni Kultúrneho domu privítali slávnostným obradom Uvítania detí narodených v roku 2021 našich 19 nových občanov našej obce. Starosta obce po slávnostnom príhovore obdaroval rodičov detí 100 € finančným darom a vecným darom v sume 50 €. 

Rodičom prajeme veľa radosti z detičiek, pevné zdravie, veľa trpezlivosti pri výchove vašich ratolestí a všetko len to dobré.

Rodičia, ktorí sa nezúčastnili slávnostného obradu, si môžu prevziať dar v čase úradných hodín na matrike Obecného úradu.


Vytvorené: 1. 6. 2022
Posledná aktualizácia: 3. 6. 2022 21:18
Autor: Miroslava Raksová