Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

23.4.2021 13:52

Aktuálna teplota:

9.1 °C

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 18
DNES: 512
TÝŽDEŇ: 4028
CELKOM: 1561793

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Obce a mestá v grafoch a číslach

Typ: ostatné
počítač - grafŠtatistický úrad SR predstavuje obce a mestá v novej podobe. Vybrané štatistické ukazovatele o samosprávach sú obohatené o vizuálny rozmer. Jednoduchou a ľahko čitateľnou formou sú prezentované zaujímavé číselné údaje z vybraných štatistických oblastí, ktoré sú dostupné na najnižšej územnej úrovni.

Štatistické ukazovatele sú zobrazené v grafoch.  Okrem voľby územného parametra, ktorý umožňuje výber ktorejkoľvek slovenskej obce či mesta, je možné sledovať aj ich vývoj v časovom horizonte za posledných 20 rokov.

Zdrojové údaje sú uložené v jednotnej databáze DATAcube, prepojenie na ne nájdete pod názvom každého grafu.
Legendy grafov sú interaktívne, môžete v nich skrývať a odkrývať jednotlivé dostupné dátové rady. Grafy si môžete tlačiť alebo stiahnuť prostredníctvom tlačidla v pravom hornom rohu každého grafu.

Viac informácií TU.


Vytvorené: 30. 3. 2021
Posledná aktualizácia: 30. 3. 2021 10:13
Autor: Mária Slašťanová