Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

29.11.2022 22:07

Aktuálna teplota:

-3.9 °C

Hra o obci Likavka

hra o obciZahrajte si hru o obci Likavka. Čakajú Vás v nej štyri otázky. Tie musíte zodpovedať, aby ste vedeli vyriešiť záverečnú úlohu (Návod je aj v samotnej hre). Odpovede nájdete aj  na obecnej stránke www.likavka.sk. Otázky sa týkajú histórie obce. Hra sa spustí po načítaní zobrazeného QR kódu.  Prajeme Vám príjemnú zábavnú.

qr kod hra o obci

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:29
DNES:818
TÝŽDEŇ:1676
CELKOM:2022241

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Oznam - koniec zberu bioodpadu zo záhrad

Typ: Oznamy OcU | ostatné | náš tip | Aktuality
bioodpadObec Likavka oznamuje občanom, že zber bioodpadu zo záhrad sa tento rok končí. Upozorňujeme na posledné dva zberové dni a to pondelok 21.11.2022 a pondelok 28.11.2022. Prosíme občanov aby rešpektovali stanovené termíny a v ďalších týždňoch už bioodpad zo záhrad nevykladali. NEBUDE IM VYVEZENÝ!!!

Vytvorené: 16. 11. 2022
Posledná aktualizácia: 16. 11. 2022 11:27
Autor: Mgr. Bc. Mária Žerebáková