Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

31.1.2023 01:50

Aktuálna teplota:

-0.5 °C

Hra o obci Likavka

hra o obciZahrajte si hru o obci Likavka. Čakajú Vás v nej štyri otázky. Tie musíte zodpovedať, aby ste vedeli vyriešiť záverečnú úlohu (Návod je aj v samotnej hre). Odpovede nájdete aj  na obecnej stránke www.likavka.sk. Otázky sa týkajú histórie obce. Hra sa spustí po načítaní zobrazeného QR kódu.  Prajeme Vám príjemnú zábavnú.

qr kod hra o obci

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:34
DNES:576
TÝŽDEŇ:2137
CELKOM:2132122

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Oznam - kontajnery na zber šatstva

Typ: Oznamy OcU | ostatné | náš tip | Aktuality
humanaVážení občania upozorňujeme Vás na zber šatstva a textílií, ktorý sa v našej obci uskutočňuje prostredníctvom zberných nádob HUMANA, ktoré sú umiestnené na stojiskách v obci: pred kultúrnym domom a za obecným úradom Likavka.

Do týchto kontajnerov môžete ukladať použité šatstvo, textílie, dámske, pánske, detské odevy, stolnú bielizeň, domáci textil, topánky, tašky, kožené a kožušinové odevy a doplnky.

Takto vyzbieraný odpad sa pripraví na opätovné požitie, preto ukladajte len taký odpad, ktorý je možné zhodnotiť (t.j. poškodené, zničené veci a iné veci okrem šatstva do kontajnera neukladajte!!!).

Poškodené, nepoužiteľné šatstvo odovzdajte na zbernom dvore.


Vytvorené: 10. 1. 2023
Posledná aktualizácia: 10. 1. 2023 09:52
Autor: Mgr. Bc. Mária Žerebáková