Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

31.5.2023 18:32

Aktuálna teplota:

21.3 °C

Hra o obci Likavka

hra o obciZahrajte si hru o obci Likavka. Čakajú Vás v nej štyri otázky. Tie musíte zodpovedať, aby ste vedeli vyriešiť záverečnú úlohu (Návod je aj v samotnej hre). Odpovede nájdete aj  na obecnej stránke www.likavka.sk. Otázky sa týkajú histórie obce. Hra sa spustí po načítaní zobrazeného QR kódu.  Prajeme Vám príjemnú zábavnú.

qr kod hra o obci

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:12
DNES:2519
TÝŽDEŇ:6632
CELKOM:2399995

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Pozvánka na eRko tábor

Typ: ostatné
detiAj tento rok eRko Likavka organizuje detský letný tábor v Bojničkách s témou "Vpred za víťazstvom". Zúčastniť sa môžu všetky deti od 6 do 12 rokov. Viac info nájdete na našom plagáte nižšie. Prihlášky je možné si vytlačiť z našej facebookovej stránky eRko Likavka. Počet miest je obmedzený.

Príloha

Vytvorené: 10. 5. 2023
Posledná aktualizácia: 10. 5. 2023 08:09
Autor: Mária Slašťanová