Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

5.12.2020 16:07

Aktuálna teplota:

8.6 °C

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 10
DNES: 510
TÝŽDEŇ: 4460
CELKOM: 1435360

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Upozornenie na nepovolený vstup a životaohrozujúce správanie mladistvých

Typ: ostatné
Na stavbe Diaľnice D1 Hubová - Ivachnová Zhotoviteľ Združenie "Čebrať" a Stavebný Dozor spoločnosť AECOM POLSKA SP, z. o. o. organizačná zložka, zaznamenali v uplynulom období zvýšený pohyb občanov, ktorí na stavbe nepracujú. Nejednalo sa len o pohyb po prístupových komunikáciách, na ktorých je taktiež vstup zakázaný, ale hlavne o pohyb na mostných objektoch.

Všetky vstupy na mostné objekty sú zabezpečené pevnou oceľovou zábranou a tabuľou, ktorá zakazuje vstup na objekt,  no napriek tomu došlo k prekonaniu týchto opatrení a k vstupom na mostné objekty.

Žiadame hlavne rodičov neplnoletých detí, nakoľko zaznamenané prípady sa týkali hlavne násťročných, aby svoje deti upozornili a zaistili ich bezpečnosť a ochranu zdravia.

Niektoré mostné objekty majú výšku až 44 m a pri páde z takejto výšky je pravdepodobné, že by došlo k zraneniam nezlučiteľnými so životom.

fotografia zachytávajúce mládež, ktorá sedí na diaľničnom moste


Príloha

Vytvorené: 29. 4. 2020
Posledná aktualizácia: 29. 4. 2020 10:34
Autor: Mária Slašťanová