Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

19.1.2022 05:09

Aktuálna teplota:

-8.9 °C

Hra o obci Likavka

hra o obciZahrajte si hru o obci Likavka. Čakajú Vás v nej štyri otázky. Tie musíte zodpovedať, aby ste vedeli vyriešiť záverečnú úlohu (Návod je aj v samotnej hre). Odpovede nájdete aj  na obecnej stránke www.likavka.sk. Otázky sa týkajú histórie obce. Hra sa spustí po načítaní zobrazeného QR kódu.  Prajeme Vám príjemnú zábavnú.

qr kod hra o obci

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 20
DNES: 289
TÝŽDEŇ: 2029
CELKOM: 1764440

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Usmernenie k zimnej údržbe komunikácií

Typ: Oznamy OcU | ostatné
zimná údržbaVážení občania, v najbližších dňoch sa predpokladá intenzívne sneženie. Obec je technicky i personálne pripravená na túto situáciu. Skúsenosti z posledných rokov ukazujú, že častou prekážkou ku dôkladnej zimnej údržbe ciest a chodníkov sú zaparkované motorové vozidlá na týchto komunikáciách.

V tejto súvislosti vás starosta obce dôrazne žiada o parkovanie vozidiel vo dvoroch vašich rodinných domov počas celého zimného obdobia.

Zároveň starosta obce vydáva prísny zákaz na vypratávanie snehu z dvorov na cesty a chodníky.

Ďakujeme za pochopenie a súčinnosť.


Vytvorené: 30. 11. 2021
Posledná aktualizácia: 10. 12. 2021 11:27
Autor: Mária Slašťanová