Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

19.1.2022 04:38

Aktuálna teplota:

-9 °C

Hra o obci Likavka

hra o obciZahrajte si hru o obci Likavka. Čakajú Vás v nej štyri otázky. Tie musíte zodpovedať, aby ste vedeli vyriešiť záverečnú úlohu (Návod je aj v samotnej hre). Odpovede nájdete aj  na obecnej stránke www.likavka.sk. Otázky sa týkajú histórie obce. Hra sa spustí po načítaní zobrazeného QR kódu.  Prajeme Vám príjemnú zábavnú.

qr kod hra o obci

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

FSk Likavka v Poľsku 9

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 21
DNES: 276
TÝŽDEŇ: 2016
CELKOM: 1764427

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Výtvarná súťaž „Spájame sa pre rozvoj Dolného Liptova“.

Typ: ostatné
štetceOZ "Partnerstvo pre MAS Dolný Liptov" vyhlasuje 6. ročník regionálnej výtvarnej súťaže „Spájame sa pre rozvoj Dolného Liptova“ pre materské, základné a základné umelecké školy v okrese Ružomberok.

Dajte vedieť o vašich šikovných školákoch a prihláste ich do výtvarnej súťaže: Spájame sa pre rozvoj dolného Liptova.  Tento rok bude okrem výberu víťazov porotou prebiehať hlasovanie za vašich favoritov aj na  facebookovej stránke: https://www.facebook.com/dolnyliptov.

Všetky potrebné informácie nájdete v prílohách.


Prílohy

Vytvorené: 2. 12. 2021
Posledná aktualizácia: 2. 12. 2021 14:59
Autor: Mária Slašťanová