Oficiálné stránky obce Likavka

Ocenenia

pečať rozvoja

Aktuálna teplota

20.10.2019 18:10

Aktuálna teplota:

14.6 °C

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 4
DNES: 285
TÝŽDEŇ: 2365
CELKOM: 1075109

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

41. ročník družobného ľahkoatletického stretnutia Likavka – Hlučín

Typ: Oznamy školy | Aktuality
V dňoch 12. -14. 5. 2015 sa uskutočnilo už 41. stretnutie družby Likavka – Hlučín. Tradícia sa zachovala aj tento rok a preteky v ľahkej atletike sprevádzala súťažná, no zároveň aj srdečná, priateľská atmosféra. Ráno nás trošku vyľakal dážď, ale slniečko na seba nenechalo dlho čakať.

V štyroch atletických disciplínach beh na 60 m, skok do diaľky, hod kriketovou loptičkou a beh na 600 m dievčatá a 800 m chlapci, pretekalo spolu 48 žiakov. Výkony niektorých boli pozoruhodné, čo svedčí o úplnom nasadení a snahe vyhrať. Po spočítaní bodov to bolo veľmi tesné, bolo to v prospech Likavky. No v tomto prípade nie je dôležité kto vyhral, víťazi boli všetci, ktorí pretekali.

Pre nás učiteľov je víťazstvom to, že deti dokážeme pritiahnuť k športu, poznajú jeho význam a aj na základe takýchto aktivít nadväzujú nové priateľstvá, spoznávajú nových ľudí, dokážu bez problémov komunikovať, pripraviť program pre kamarátov.

Touto cestou by som chcela vyjadriť poďakovanie všetkým tým, ktorí pomáhali pri organizácii. Osobitné poďakovanie patrí rodičom, ktorí boli ochotní aj napriek svojim pracovným či iným povinnostiam prijať v kruhu svojej rodiny a  ubytovať žiakov z Hlučína.

Pevne verím, že na tieto pekné dni budeme dlho spomínať a som presvedčená, že táto družba bude naďalej pokračovať.

Mgr. Mariana Pavelková


Prílohy

Vytvorené: 19. 5. 2015
Posledná aktualizácia: 11. 7. 2016 08:44
Autor: Správca Webu