Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

30.11.2020 10:01

Aktuálna teplota:

-1.1 °C

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 18
DNES: 432
TÝŽDEŇ: 432
CELKOM: 1431332

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

,,Ako sa vieme zabaviť“ v ZŠ s MŠ Likavka

Typ: Oznamy školy | Aktuality
,,Našim deťom patrí svet....“ Týmto heslom sa na našej škole ZŠ s MŠ Likavka niesli mesiace máj a jún. Pre ,, naše deti“ sme v ich najväčší sviatok v spolupráci s aktívnymi rodičmi pripravili super aktivity na vybláznenie sa a zabavenie.

Pod vedením odbornej majsterky v oblasti kozmetiky zo Združenej školy v Ružomberku p. D. Borošovej a p. L. Kozicovej sa v priestoroch primárneho vzdelávania rozbehol maliarsky kurz maľby a kreslenia na tvár. Posilou odborného vedenia boli aj žiačky Združenej školy v Ružomberku, ktoré splnili všetky predstavy našich detí v oblasti práce s kozmetickými prípravkami. Neskutočne zmenení sme sa následne pustili do aktivít pripravených našimi pedagógmi. Nasadenie, kreativita, odhodlanie bojovať za svoj kolektív sa niesli rýchle tri dve hodinky. Samozrejme bojovali sme za body, ale ako to už býva zvykom u nás, víťazom sa stalo každé jedno dieťa- veď aj snaha sa veľmi cení. Ale to nebol koniec.

V spolupráci s p. Solárom sa naše deti mohli poprevážať a pretekať na štvorkolkách po super dráhe v areáli našej školy ZŠ s MŠ Likavka.

Združenie rodičov nezabudlo ani na pochúťky pre naše jazýčky. Pre deti pripravili nielen sladké odmeny, ale aj klobásky a párky na posilnenie ich aktívnej činnosti. Myslíte, náš super deň už skončil? Samozrejme že nie, pokračovalo sa ďalej pod vedením naše vedúcej družinárky ŠKD p. M. Šatarovej a ostatných kolegýň z ŠKD. Pre družinárov si pripravili super popoludnie naplnené hravými aktivitami, tvorivými činnosťami a sladkými koláčikmi.

Čo k tomu dodať? Naša práca má byť a je zameraná na rozvoj každého dieťaťa vo všetkých sférach. Preto sa venujeme našim deťom, aby z nich vyrástli ľudia naplnení radosťou zo života.

A aby sme nezabudli ani na aktivity usporiadané mestom Ružomberok, zapojili sme sa do súťaží v rámci veľkej akcie Bambiriáda. Žiak primárneho vzdelávania A. Šimo pod vedením p. učiteľky I. Čutkovej získal 1. miesto v literárnej oblasti Musíme si pomáhať. Tešíme sa z jeho úspechu a veríme, že sa stane motiváciou pre ďalšie deti.

Monika BrtkováPrílohy

Vytvorené: 22. 6. 2014
Posledná aktualizácia: 11. 7. 2016 08:44
Autor: Správca Webu