Oficiálné stránky obce Likavka

Ocenenia

pečať rozvoja

Aktuálna teplota

20.10.2019 18:10

Aktuálna teplota:

14.6 °C

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 1
DNES: 282
TÝŽDEŇ: 2362
CELKOM: 1075106

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

,, Deň zdravej výživy“

Typ: Oznamy školy
Posledné týždne mesiaca október sa niesli v našej škole ZŠ s MŠ Likavka v znamení zdravia a zdravej výživy. Žiaci sa zaujímavým a tvorivým prístupom formou pracovných listov, prezentácií a skupinových prác postupne dozvedeli základné informácie o zdravej výžive a vitamínoch, ktoré sú

pre človeka potrebné, i o špecifikách niektorých druhov ovocia,ktoré sa využívajú v lekárstve či v kozmetickom odvetví, atď. Naše ,,zdravé snaženie“ bolo odmenené úžasným ovocným šalátom pre každého žiaka i učiteľa našej školy, ktorý pripravili žiačky deviateho ročníka pod vedením p. učiteľky Stanickej a Brtkovej. Deti doslova niekoľkokrát s nadšením chodili ,, po svoj šalátik,“ pričom sme samozrejme nezabudli ani na preverenie získaných informácií, a správna odpoveď bola odmenená hrsťou orieškov i sladkých hrozienok. My zdravo žijúci žiaci ZŠ s MŠ Likavka sme nezabudli ani na zdravé stravovanie v poobedňajších hodinách, kde naši družinári nás lákali vôňou škoricových jabĺčok i ovocných koláčov. Jedným slovom MŇAM, kto by tomu odolal? J Odmenou nám bol nie len mlsný jazýček, ale aj radosť v očiach detí a dobrý pocit, že zdravie našich detí sa posúva správnou cestou.

Monika Brtková


Príloha

Vytvorené: 27. 10. 2014
Posledná aktualizácia: 11. 7. 2016 08:44
Autor: Správca Webu