Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

30.11.2020 08:35

Aktuálna teplota:

-2.4 °C

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

FSk Likava + predstavitelia Obce Likavka - Bodonoš Rumunsko

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 15
DNES: 363
TÝŽDEŇ: 363
CELKOM: 1431263

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

,, Deň zdravej výživy“

Typ: Oznamy školy
Posledné týždne mesiaca október sa niesli v našej škole ZŠ s MŠ Likavka v znamení zdravia a zdravej výživy. Žiaci sa zaujímavým a tvorivým prístupom formou pracovných listov, prezentácií a skupinových prác postupne dozvedeli základné informácie o zdravej výžive a vitamínoch, ktoré sú

pre človeka potrebné, i o špecifikách niektorých druhov ovocia,ktoré sa využívajú v lekárstve či v kozmetickom odvetví, atď. Naše ,,zdravé snaženie“ bolo odmenené úžasným ovocným šalátom pre každého žiaka i učiteľa našej školy, ktorý pripravili žiačky deviateho ročníka pod vedením p. učiteľky Stanickej a Brtkovej. Deti doslova niekoľkokrát s nadšením chodili ,, po svoj šalátik,“ pričom sme samozrejme nezabudli ani na preverenie získaných informácií, a správna odpoveď bola odmenená hrsťou orieškov i sladkých hrozienok. My zdravo žijúci žiaci ZŠ s MŠ Likavka sme nezabudli ani na zdravé stravovanie v poobedňajších hodinách, kde naši družinári nás lákali vôňou škoricových jabĺčok i ovocných koláčov. Jedným slovom MŇAM, kto by tomu odolal? J Odmenou nám bol nie len mlsný jazýček, ale aj radosť v očiach detí a dobrý pocit, že zdravie našich detí sa posúva správnou cestou.

Monika Brtková


Príloha

Vytvorené: 27. 10. 2014
Posledná aktualizácia: 11. 7. 2016 08:44
Autor: Správca Webu