Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

29.11.2020 14:32

Aktuálna teplota:

0.9 °C

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 17
DNES: 440
TÝŽDEŇ: 5018
CELKOM: 1430645

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Londýn a ZŠ s MŠ Likavka

Typ: Oznamy školy
Po prvý rok sa žiaci našej školy ZŠ s MŠ Likavka v dobe od 17.05.- 21.05. 2014 (sobota- streda) pod vedením p. učiteľky E. Strniskovej zúčastnili zahraničného pobytu v Londýne. Premiérovej akcie sa zúčastnili 11 žiaci nižšieho sekundárneho vzdelávania.

Daná akcia nebola sprevádzaná len vo vzdelávacej rovine, ale aj výchovnej, t.j. v poznaní kultúry iného národa. Videli sme úžasný Tower of London, Windsor Castle, Tower Bridge, Big Ben či London Eye, kráľovskú stráž i jazdecký pluk, atď. no proste všetko, čo sa dalo postíhať za daný čas. Získali sme množstvo informácií, zažili neskutočné situácie a sme naplnení túžbou poznať viac- poznať viac národov a  ich kultúr.


Veríme, že tradícia nezanikne a budúci rok vo väčšom počte podnikneme výpravné zahraničné cesty. Nie len, že takýmto spôsobom spoznávame ďaleké kultúry, ale aj prezentujeme našu vlasť- našu obec- našu školu.

Monika Brtková


Príloha

Vytvorené: 26. 5. 2014
Posledná aktualizácia: 11. 7. 2016 08:44
Autor: Správca Webu