Oficiálné stránky obce Likavka

Ocenenia

pečať rozvoja

Aktuálna teplota

20.10.2019 18:08

Aktuálna teplota:

14.6 °C

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 5
DNES: 272
TÝŽDEŇ: 2352
CELKOM: 1075096

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

,, Plavecký výcvik žiakov 4. ročníka ZŠ s MŠ Likavka“

Typ: Oznamy školy
Podobne ako po iné roky, aj štvrtáci našej školy ZŠ s MŠ Likavka pod vedením p. učiteľky Čutkovej v mesiaci október úspešne absolvovali ,,Desaťdňový plavecký kurz.“ Veru na niektorí k vodnému svetu nemali veľkú dôveru, ale úžasní inštruktori a chuť zažiť zábavu i sa niečo naučiť, boli

hnacou silou aj pre naše deti. Postupne sa oboznamovali s vodou, naučili sa splývať, všetci zvládli základné plavecké štýly a s radosťou sa vyšantili pri skokoch do vody. Desať dní ubehlo ako voda a naše deti sa môžu hrdiť novými plaveckými schopnosťami. Posledný deň si zmerali vo ,,Vodných pretekoch“ svoje plavecké schopnosti so spolužiakmi a domov odchádzali s mokrým vysvedčením, a tí najlepší aj s medailami. Vďaka patrí rodičovskému združeniu za ich finančný príspevok, ale hlavne super plavčíkom za ich kvalitný a ľudský prístup.

Monika Brtková


Prílohy

Vytvorené: 27. 10. 2014
Posledná aktualizácia: 11. 7. 2016 08:44
Autor: Správca Webu