Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

7.12.2022 16:59

Aktuálna teplota:

1 °C

Hra o obci Likavka

hra o obciZahrajte si hru o obci Likavka. Čakajú Vás v nej štyri otázky. Tie musíte zodpovedať, aby ste vedeli vyriešiť záverečnú úlohu (Návod je aj v samotnej hre). Odpovede nájdete aj  na obecnej stránke www.likavka.sk. Otázky sa týkajú histórie obce. Hra sa spustí po načítaní zobrazeného QR kódu.  Prajeme Vám príjemnú zábavnú.

qr kod hra o obci

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:10
DNES:2128
TÝŽDEŇ:6981
CELKOM:2041038

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

,, Plavecký výcvik žiakov 4. ročníka ZŠ s MŠ Likavka“

Typ: Oznamy školy
Podobne ako po iné roky, aj štvrtáci našej školy ZŠ s MŠ Likavka pod vedením p. učiteľky Čutkovej v mesiaci október úspešne absolvovali ,,Desaťdňový plavecký kurz.“ Veru na niektorí k vodnému svetu nemali veľkú dôveru, ale úžasní inštruktori a chuť zažiť zábavu i sa niečo naučiť, boli

hnacou silou aj pre naše deti. Postupne sa oboznamovali s vodou, naučili sa splývať, všetci zvládli základné plavecké štýly a s radosťou sa vyšantili pri skokoch do vody. Desať dní ubehlo ako voda a naše deti sa môžu hrdiť novými plaveckými schopnosťami. Posledný deň si zmerali vo ,,Vodných pretekoch“ svoje plavecké schopnosti so spolužiakmi a domov odchádzali s mokrým vysvedčením, a tí najlepší aj s medailami. Vďaka patrí rodičovskému združeniu za ich finančný príspevok, ale hlavne super plavčíkom za ich kvalitný a ľudský prístup.

Monika Brtková


Prílohy

Vytvorené: 27. 10. 2014
Posledná aktualizácia: 11. 7. 2016 08:44
Autor: Správca Webu