Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

7.12.2022 17:31

Aktuálna teplota:

1.1 °C

Hra o obci Likavka

hra o obciZahrajte si hru o obci Likavka. Čakajú Vás v nej štyri otázky. Tie musíte zodpovedať, aby ste vedeli vyriešiť záverečnú úlohu (Návod je aj v samotnej hre). Odpovede nájdete aj  na obecnej stránke www.likavka.sk. Otázky sa týkajú histórie obce. Hra sa spustí po načítaní zobrazeného QR kódu.  Prajeme Vám príjemnú zábavnú.

qr kod hra o obci

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:10
DNES:2148
TÝŽDEŇ:7001
CELKOM:2041058

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Pomoc Dobrovoľného hasičského zboru Obce Likavka

Typ: Oznamy školy | Aktuality
V septembri, hneď úvodom nového školského roku, sme v Materskej škole v Likavke museli riešiť nepríjemnú situáciu. Do jej priestorov sa usídlili osy, ktoré nám ohrozovali zdravie detí, čo sme boli nútení urýchlene riešiť. Na pomoc sme si prizvali Dobrovoľný hasičský zbor v Likavke, ktorému by sme sa aj touto cestou chceli srdečne poďakovať za ochotu a pomoc.

Kolektív MŠ Likavka

Prílohy

Vytvorené: 21. 9. 2015
Posledná aktualizácia: 11. 7. 2016 08:44
Autor: Správca Webu