Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

24.9.2021 20:52

Aktuálna teplota:

11.3 °C

Hra o obci Likavka

hra o obciZahrajte si hru o obci Likavka. Čakajú Vás v nej štyri otázky. Tie musíte zodpovedať, aby ste vedeli vyriešiť záverečnú úlohu (Návod je aj v samotnej hre). Odpovede nájdete aj  na obecnej stránke www.likavka.sk. Otázky sa týkajú histórie obce. Hra sa spustí po načítaní zobrazeného QR kódu.  Prajeme Vám príjemnú zábavnú.

qr kod hra o obci

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

MDŽ Choč 1

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 4
DNES: 722
TÝŽDEŇ: 3645
CELKOM: 1673482

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Svetový deň pošty

Typ: Oznamy školy | Aktuality
,,Listové tajomstvo v tretej triede...“ týmto heslom sa žiaci triedy 3.B na našej škole ZŠ s MŠ Likavka riadili prvý októbrový týždeň. Písanie listov v slovenskom i anglickom jazyku, schopnosť napísať svoju i priateľovu adresu, poslať list či balík, všetky tieto činnosti sme úspešne aj s radosťou absolvovali formou hravých projektov.

Poznanie poézie, jej charakteristických znakov, tvorba veršov a krásnych básní o potrebe poštárov i potrebe písomnej komunikácie medzi ľuďmi sa stala našou hnacou silou pri tvorbe týždenného projektu ,,Svetový deň pošty.“ Dňa 9. októbra (štvrtok) sme s našimi žiakmi navštívili poštu v obci Likavka, kde sme predstavili naše básne, triedny projekt a poslali listy i pohľadnice. Veľkou odmenou nám nebolo len poznanie a získané vedomosti, ale aj milé prijatie na pošte. Naše deti boli odmenené potleskom, úsmevom a sladkou odmenou. Veríme, že nadšenie pre spoluprácu nám zotrvá aj pri realizácii ďalších projektov.

Monika Brtková


Prílohy

Vytvorené: 15. 10. 2014
Posledná aktualizácia: 11. 7. 2016 08:44
Autor: Správca Webu