Oficiálné stránky obce Likavka

Ocenenia

pečať rozvoja

Aktuálna teplota

20.10.2019 19:17

Aktuálna teplota:

14.6 °C

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 7
DNES: 305
TÝŽDEŇ: 2385
CELKOM: 1075129

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Svetový deň pošty

Typ: Oznamy školy | Aktuality
,,Listové tajomstvo v tretej triede...“ týmto heslom sa žiaci triedy 3.B na našej škole ZŠ s MŠ Likavka riadili prvý októbrový týždeň. Písanie listov v slovenskom i anglickom jazyku, schopnosť napísať svoju i priateľovu adresu, poslať list či balík, všetky tieto činnosti sme úspešne aj s radosťou absolvovali formou hravých projektov.

Poznanie poézie, jej charakteristických znakov, tvorba veršov a krásnych básní o potrebe poštárov i potrebe písomnej komunikácie medzi ľuďmi sa stala našou hnacou silou pri tvorbe týždenného projektu ,,Svetový deň pošty.“ Dňa 9. októbra (štvrtok) sme s našimi žiakmi navštívili poštu v obci Likavka, kde sme predstavili naše básne, triedny projekt a poslali listy i pohľadnice. Veľkou odmenou nám nebolo len poznanie a získané vedomosti, ale aj milé prijatie na pošte. Naše deti boli odmenené potleskom, úsmevom a sladkou odmenou. Veríme, že nadšenie pre spoluprácu nám zotrvá aj pri realizácii ďalších projektov.

Monika Brtková


Prílohy

Vytvorené: 15. 10. 2014
Posledná aktualizácia: 11. 7. 2016 08:44
Autor: Správca Webu