Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

23.9.2020 12:49

Aktuálna teplota:

--- °C

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily

 

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

FSk Likava - Oravice + Poľsko (2)

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 13
DNES: 676
TÝŽDEŇ: 2089
CELKOM: 1374284

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

,, Tanec v srdci so ZŠ s MŠ Likavka“

Typ: Oznamy školy
Ľudové zvyky a tradície majú hlboké korene nielen v povedomí obce, ale aj v princípoch školy ZŠ s MŠ Likavka. Dňa 14. októbra sa naše deti v rámci Detského folklórneho súboru pod vedením p. učiteľky Peniakovej a p. J. Nemčeka zúčastnili medzinárodného detského festivalu v Ružomberku pod názvom ,, Tanec v srdci- Dance in the

heart Slovakia,“ ktorý bol realizovaný pre súbory národov Vyšehrádskej štvorky. Svoje nadanie a nadšenie pre ľudové zvyky predniesli pred detskými súbormi z Poľska, Maďarska, Česka i Estónska. Naše deti sa predstavili v úžasnej choreografii, ktorá bola naplnená ľudovým spevom, tancom a hrou. Veríme, že im toto nadšenie zotrvá a budú naďalej úspešne prezentovať našu kultúru.

Monika Brtková


Prílohy

Vytvorené: 27. 10. 2014
Posledná aktualizácia: 11. 7. 2016 08:44
Autor: Správca Webu