Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

30.11.2020 08:59

Aktuálna teplota:

-2 °C

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

BCR Turík 2

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 16
DNES: 379
TÝŽDEŇ: 379
CELKOM: 1431279

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

,, Umelci v Likavke“

Typ: Oznamy školy
Mesiac október a jeseň, ktorá v ňom vrcholí sa stávajú umelcami prírody. Aj v dedine Likavka sa nachádza množstvo umelcov, ktorí svoje nadanie a vnímanie krásy aktívne posúvajú iným ľuďom. Žiaci ôsmeho ročníka ZŠ s MŠ Likavka pod vedením p. učiteľky Blaškovej už po niekoľký krát s nadšením navštívili dielňu umeleckého maliara J. Guráňa.

Svojím ľudským prístupom, zaujímavým i pútavým rozprávaním a nadšením hlavne pre stvárnenie ľudovým motívov je umelcom, ktorý Vás nadchne a otvorí Vám dvere do komnaty umenia. Veríme, že aj naše deti vďaka ochote umeleckého maliara J. Guráňa preniknú do sveta výtvarných pojmov a tvorivosti.

Monika Brtková


Príloha

Vytvorené: 27. 10. 2014
Posledná aktualizácia: 11. 7. 2016 08:44
Autor: Správca Webu