Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

29.11.2022 21:12

Aktuálna teplota:

-3.4 °C

Hra o obci Likavka

hra o obciZahrajte si hru o obci Likavka. Čakajú Vás v nej štyri otázky. Tie musíte zodpovedať, aby ste vedeli vyriešiť záverečnú úlohu (Návod je aj v samotnej hre). Odpovede nájdete aj  na obecnej stránke www.likavka.sk. Otázky sa týkajú histórie obce. Hra sa spustí po načítaní zobrazeného QR kódu.  Prajeme Vám príjemnú zábavnú.

qr kod hra o obci

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:12
DNES:797
TÝŽDEŇ:1655
CELKOM:2022220

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Poskytnutie psychologickej podpory a pomoci v súvislosti so situáciou na Ukrajine

Typ: ostatné
ukrajinské farby v srdci s objímajúcimi rukamiV súvislosti so vzniknutou krízovou situáciou v dôsledku vojny na Ukrajine, boli vytvorené „intervenčné tímy“ pre región Ružomberka organizované v CENTRUME PEDAGOGICKO-PSYCHOLOGICKÉHO PORADENSTVA A PREVENCIE RUŽOMBEROK, I. Houdeka 2351, 034 01 Ružomberok.

Tímy sú zložené zo psychológov a sociálnych pedagógov, ktorí majú kompetencie realizovať skupinové a individuálne činnosti s uvedenými cieľovými skupinami. Cieľom je pomôcť pri zabezpečovaní činností v školách pri individuálnej práci so žiakmi, triednymi skupinami, pedagógmi, rodinami a pod. V prípade potreby je možné o pomoc alebo konzultáciu požiadať na telefónnych číslach:

  • 044/ 434 26 34, 
  • 044/ 432 80 54 ,

Poprípade prostredníctvom E-mailu: cpppap@ppprk.sk .


Vytvorené: 15. 3. 2022
Posledná aktualizácia: 15. 3. 2022 14:46
Autor: Mária Slašťanová