Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

29.10.2020 14:44

Aktuálna teplota:

--- °C

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

FSk Likava - Východná (2)

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 7
DNES: 1233
TÝŽDEŇ: 4475
CELKOM: 1402321

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Likavčania oplatili Wilkowičanom návštevu spred týždňa

Typ: Projekt cezhraničnej spolupráce
Družstvo amatérskych volejbalistovV sobotu 18. augusta sa družstvo amatérskych volejbalistov zo ZŠ s MŠ Likavka pod vedením riaditeľa školy Ing. Jozefa Magu zúčastnilo medzinárodného turnaja vo volejbale v poľskej obci Wilkovice. Wilkovice sa nachádzajú v poľských Beskydách, obklopené krásnymi horami neďaleko mesta Bielsko-Biala. Turnaja sme sa zúčastnili na pozvanie starostu Wilkovíc Mieczysława Rączku. Naši poľskí priatelia nám tak oplatili našu pozvánku na Memoriál Štefana Rišu v hasičskom športe, ktorého sa 12. augusta zúčastnili hasiči z teraz už partnerskej obce WIlkowice - časti Bystrá.

Turnaj sa hral v nádhernej športovej hale, ktorú sme našim poľským priateľom závideli. Zúčastnili sa ho tri družstvá z Wilkovíc a okolia a dve družstvá zo Slovenska - naša škola a družstvo zo Bzín. Naše družstvo obsadilo po bojovných výkonoch pekné tretie miesto. Ako cenu dostala obec krásny pohár, ktorý prevzal poslanec obecného zastupiteľstva Ing. Michal Švento. Hráči ZŠ boli odmenení hodnotnými cenami.

Turnaj bol spolufinancovaný z regionálneho rozvojového fondu EU na podporu cezhraničnej spolupráce medzi Poľskom a Slovenskom.

Po skončení turnaja sa družstvo Likavky zúčastnilo na oslavách 300 rokov miestnej časti Wilkovic - Mesznej.

Ing. Michal Švento


Prílohy

Vytvorené: 22. 8. 2012
Posledná aktualizácia: 11. 7. 2016 08:44
Autor: Správca Webu