Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

24.9.2021 19:49

Aktuálna teplota:

11 °C

Hra o obci Likavka

hra o obciZahrajte si hru o obci Likavka. Čakajú Vás v nej štyri otázky. Tie musíte zodpovedať, aby ste vedeli vyriešiť záverečnú úlohu (Návod je aj v samotnej hre). Odpovede nájdete aj  na obecnej stránke www.likavka.sk. Otázky sa týkajú histórie obce. Hra sa spustí po načítaní zobrazeného QR kódu.  Prajeme Vám príjemnú zábavnú.

qr kod hra o obci

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 3
DNES: 689
TÝŽDEŇ: 3612
CELKOM: 1673449

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Najväčší úspech likavských hasičov - medaila z národného kola!!!

Typ: Športové oznamy | Oznamy DHZ | Aktuality
Úspech sa dostaví až po tvrdom tréningu, chcení a dobrej motivácii. A ak sa šťastena neotočí chrbtom, vtedy sa musia hodiny driny, odriekaní a sebazaprenia pretaviť do skvelého výsledku... Dievčatá, hasičky z Likavky o tom už vedia, keď na svojej už 4. účasti na celoštátnom kole hry Plameň, 4.-5.7.2014 v Hurbanove konečne vybojovali medailovú pozíciu, a to úžasné 3.MIESTO! S výsledným časom štafety 78,86sek. a požiarneho útoku s prekážkami CTIF 47,88 sek. (všetky pokusy bez trestných bodov), po početných tréningoch a skvelej práci hlavne zo strany dievčat a trénerov a s veľkou podporou celého zboru a našej malebnej dedinky, sa likavským hasičom konečne splnil sen o medaile z najvyššej detskej súťaže na Slovensku. A ako to už u nás býva zvykom, dievčatá vyhrali dokonca aj táborovú olympiádu (ako vždy pri všetkých 4 účastiach na tejto najvyššej súťaži) a cenu Komplexnej centrálnej záchrannej služby v Gabčíkove za najkrajšie pochodovanie na otváracom ceremoniáli a najlepšie správanie. Tieto 2 dni boli pre celý 13-členný tím vyvrcholením tejto sezóny, a s vrúcnymi prianiami zo strany rozhodcov, trénerov ostatných družstiev a prezidenta DPO SR sa DHZ Likavka bude každým dňom čoraz viac snažiť o ďalšie hasičské úspechy.

Ďakujeme celému dievčenskému tímu za skvelú a úspešnú reprezentáciu nielen seba, ale aj DHZ Likavka a obce Likavka. Samozrejme obrovská vďaka trénerom (Rastislav Kudlička, Kristína Brtková, Vladimír Brtko) za hodiny času pri trénovaní, volení stratégie, hľadaní najvhodnejšieho obsadenia družstva a najmä za úžasnú trpezlivosť. Vďaka patrí samozrejme aj rodinám detí, veď veľmi časté tréningy oberali rodiny o čas, ktorý mohli stráviť so svojimi ratolesťami...

ĎAKUJEME a BLAHOŽELÁME !!!

Staňte sa fanúšikom našej FB stránky:
https://www.facebook.com/pages/Hasi%C4%8Di-Likavka/281734797576


Vytvorené: 6. 7. 2014
Posledná aktualizácia: 5. 9. 2016 08:48
Autor: Správca Webu