Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

7.12.2022 18:09

Aktuálna teplota:

0.9 °C

Hra o obci Likavka

hra o obciZahrajte si hru o obci Likavka. Čakajú Vás v nej štyri otázky. Tie musíte zodpovedať, aby ste vedeli vyriešiť záverečnú úlohu (Návod je aj v samotnej hre). Odpovede nájdete aj  na obecnej stránke www.likavka.sk. Otázky sa týkajú histórie obce. Hra sa spustí po načítaní zobrazeného QR kódu.  Prajeme Vám príjemnú zábavnú.

qr kod hra o obci

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:8
DNES:2172
TÝŽDEŇ:7025
CELKOM:2041082

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Pozvánka na Zimné sústredenie mladých hasičov

Typ: Športové oznamy | Oznamy DHZ | Aktuality
Nástup mladých hasičov v telocvičniOpäť po roku pozývame súťažné družstvá mladých hasičov na zavŕšenie ich zimnej prípravy na už tradičnom hasičskom podujatí: Zimné sústredenie mladých hasičov, ktoré sa uskutoční v sobotu 13. apríla 2013 v telocvični ZŠMŠ Likavka.
Viac sa dozviete v prílohách.

Taktiež pozývame priaznivcov hasičského športu, vás milí likavčania, príďte podporiť deti a spoznať aj inú stránku likavských hasičov: ich prácu s deťmi a mládežou.

Tešíme sa na stretnutie s vami.


Prílohy

Vytvorené: 4. 3. 2013
Posledná aktualizácia: 5. 9. 2016 08:48
Autor: Správca Webu