Oficiálné stránky obce Likavka

Ocenenia

pečať rozvoja

Aktuálna teplota

20.10.2019 18:10

Aktuálna teplota:

14.6 °C

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 3
DNES: 283
TÝŽDEŇ: 2363
CELKOM: 1075107

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Výsledky Hasičského viacboja 2013

Typ: Športové oznamy | Projekt cezhraničnej spolupráce | Oznamy DHZ | Aktuality
Mladí hasiči pri preťahovaníV sobotu 28. septembra 2013 sa zubaté slniečko usmievalo na 150 mladých hasičov, ktorí v konkurencii 30 hasičských družstiev súťažili v hasičskom viacboji v krásnom prostredí amfiteátra pod hradom Likava. Družstvá zo všetkých kútov Slovenska – napr. z východu Šuňava a Spišské Podhradie, z juhu Semerovo, zo západu Trnové, zo severu Liesek, Vasiľov či Babín, ale aj družstvá z okresu Ružomberok, a tiež „straźaci“ z družobnej OSP Bystra (PL) z partnerskej gminy Wilkowice, s ktorou Likavka realizuje program cezhraničnej spolupráce, zažili opäť deň plný hier a súťaží. V tohtoročnej silnej konkurencii nakoniec najlepšie obstáli v kategórii chlapcov hasiči zo Spišského Podhradia po chlapcoch z Trnového a domácom družstve z Likavky. V kategórii dievčat si najlepšie počínali opäť dievčatá z domáceho hasičského zboru pred hasičkami z Černovej a druhým družstvom dievčat z Likavky. Absolútnym víťazom súťaže sa napokon stali s najlepším výsledným časom hasičky z Likavky, ktoré ale venovali výhru 100€ nasledujúcemu najlepšiemu družstvu – dievčatám z DHZ Černová.

Sprievodným programom podujatia boli súťaže pre deti v spoločnom skákaní vo vreci, v spoločnom lyžovaní, preťahovaní lanom a prechode vzdialenosti na bedničkách. Najlepšie družstvá boli ocenené hodnotnými vecnými cenami.

Po sčítaní výsledných časov jarného a jesenného kola tohto roka vyšiel aj víťaz putovného pohára, ktorým sa stali dievčatá z domáceho DHZ Likavka.

Kompletné výsledky zo súťaže nájdete v prílohe.


Príloha

Vytvorené: 6. 9. 2013
Posledná aktualizácia: 5. 9. 2016 08:48
Autor: Správca Webu