#

Navigácia

Obsah

Zbierka na opravu organu – poďakovanie

Typ: ostatné
oblak - srdceAko a kde začať. Asi len tak jednoducho povedať „ ďakujem vám všetkým za príspevok na opravu organu v Bodonoši“ by bolo to najjednoduchšie, čo by som mohol urobiť, ale to je veľmi málo.

Tí, čo sme mali tú možnosť zúčastniť sa na tohtoročnom vinobraní a zažiť tú neopísateľnú atmosféru pri slávení sv. omši, ktoré slúžil náš p. farár, nikdy nezabudneme na krásne slová jeho kázne, na tie rozradostené tváre domácich, na slzy  šťastia stekajúce po tvárach nielen domácich, ale aj nás. A to ešte nebolo všetko. Trasúci sa hlas a slzy v očiach bodonošského p. farára po tom, ako som mu odovzdal obálku s peniazmi, bolo to najkrajšie, čo sme zažili. Obdiv a slová vďaky, ktoré zazneli z jeho úst, za to všetko, čo sme pre nich urobili, chcem týmto spôsobom tlmočiť Vám všetkým.

Celkovo sa nám podarilo vyzbierať  3 635 €.

Spolu s peniazmi, ktoré sa im podarilo získať, by s opravou organu mali začať ešte koncom tohto roku.

V mojom mene sa chcem z úprimného srdca poďakovať za pomoc nášmu p. farárovi, p. starostovi ako aj Vám všetkým, ktorí ste prispeli na opravu organu v Bodonoši, pretože aj v tejto dosť uponáhľanej a dosť ťažkej dobe ste dokazali ukrojiť zo svojho rozpočtu a prispieť na dobrú vec.

ĎAKUJEM

Jožko Peniak


Príloha

Vytvorené: 31. 10. 2019
Posledná aktualizácia: 27. 1. 2020 09:09
Autor: Mária Slašťanová