Navigácia

Obsah

Svetový deň pošty

Typ: Oznamy školy | Aktuality
Svetový deň pošty ,,Listové tajomstvo v tretej triede...“ týmto heslom sa žiaci triedy 3.B na našej škole ZŠ s MŠ Likavka riadili prvý októbrový týždeň. Písanie listov v slovenskom i anglickom jazyku, schopnosť napísať svoju i priateľovu adresu, poslať list či balík, všetky tieto činnosti sme úspešne aj s radosťou absolvovali formou hravých projektov.

Poznanie poézie, jej charakteristických znakov, tvorba veršov a krásnych básní o potrebe poštárov i potrebe písomnej komunikácie medzi ľuďmi sa stala našou hnacou silou pri tvorbe týždenného projektu ,,Svetový deň pošty.“ Dňa 9. októbra (štvrtok) sme s našimi žiakmi navštívili poštu v obci Likavka, kde sme predstavili naše básne, triedny projekt a poslali listy i pohľadnice. Veľkou odmenou nám nebolo len poznanie a získané vedomosti, ale aj milé prijatie na pošte. Naše deti boli odmenené potleskom, úsmevom a sladkou odmenou. Veríme, že nadšenie pre spoluprácu nám zotrvá aj pri realizácii ďalších projektov.

Monika Brtková


Prílohy

Vytvorené: 15. 10. 2014
Posledná aktualizácia: 11. 7. 2016 8:44
Autor: Správca Webu