Navigácia

Obsah

,, Tanec v srdci so ZŠ s MŠ Likavka“

Typ: Oznamy školy
,, Tanec v srdci so ZŠ s MŠ Likavka“ Ľudové zvyky a tradície majú hlboké korene nielen v povedomí obce, ale aj v princípoch školy ZŠ s MŠ Likavka. Dňa 14. októbra sa naše deti v rámci Detského folklórneho súboru pod vedením p. učiteľky Peniakovej a p. J. Nemčeka zúčastnili medzinárodného detského festivalu v Ružomberku pod názvom ,, Tanec v srdci- Dance in the

heart Slovakia,“ ktorý bol realizovaný pre súbory národov Vyšehrádskej štvorky. Svoje nadanie a nadšenie pre ľudové zvyky predniesli pred detskými súbormi z Poľska, Maďarska, Česka i Estónska. Naše deti sa predstavili v úžasnej choreografii, ktorá bola naplnená ľudovým spevom, tancom a hrou. Veríme, že im toto nadšenie zotrvá a budú naďalej úspešne prezentovať našu kultúru.

Monika Brtková


Prílohy

Vytvorené: 27. 10. 2014
Posledná aktualizácia: 11. 7. 2016 8:44
Autor: Správca Webu