Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

7.12.2022 18:09

Aktuálna teplota:

0.9 °C

Hra o obci Likavka

hra o obciZahrajte si hru o obci Likavka. Čakajú Vás v nej štyri otázky. Tie musíte zodpovedať, aby ste vedeli vyriešiť záverečnú úlohu (Návod je aj v samotnej hre). Odpovede nájdete aj  na obecnej stránke www.likavka.sk. Otázky sa týkajú histórie obce. Hra sa spustí po načítaní zobrazeného QR kódu.  Prajeme Vám príjemnú zábavnú.

qr kod hra o obci

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

FSk Likavka v Poľsku 1

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:7
DNES:2172
TÝŽDEŇ:7025
CELKOM:2041082

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

BB RANČ

Typ: ostatné
Likavka 749
034 95 Likavka

Mobil: +421 911 203 656
URL: http://www.ranclikavka.sk
E-mail: ranclikavka@gmail.comSme menší novo vzniknutý ranč rodinného typu. Ponúkame možnosť aktívneho využitia voľného času pre milovníkov koní, relaxu v prekrásnej prírode. Ponúkame kontakt so zvieratkami pre deti, vozenie a jazdenie na koni, pre začiatočníkov aj pokročilejších.

Na našom ranči máte možnosť:

  • nazrieť do života koní, získať informácie o ich zvyklostiach, naučiť sa ako im porozumieť
  • naučiť sa starostlivosti o kone
  • vyskúšať jazdu na koni so sprievodom
  • naučiť sa základy jazdenia na koni
  • pedagogicko-psychologické jazdenie
  • dať svoje deti do denného tábora alebo týždenného tábora s ubytovaním v čase prázdnin, keď rodičia musia ísť do práce.

Denné tábory sa organizujú v čase jarných, jesenných, zimných a letných prázdnin , v prípade záujmu aj víkendové akcie počas roka a opatera detí v čase zaneprázdnenosti rodičov. Týždenné pobyty s ubytovaním sa organizujú v čase jarných a letných prázdnin, pri počte prihlásených najmenej 10 detí.

Naše tábory sú určené deťom, ktoré sa chcú venovať koníkom, aktívne alebo len rekreačne, chcú sa naučiť jazdiť, starať sa o kone, alebo len sa zabaviť s kamarátmi a príjemne stráviť prázdninový čas. Prijímame deti od 4 rokov do 15 rokov. O deti sa postarajú kvalifikovaný pedagógovia s niekoľko ročnou praxou . Najlepšie je prísť sa pozrieť a dohodnúť sa osobne.

V budúcnosti pripravujeme hiporehabilitáciu a animoterapiu.

Viac informácií nájdete na našej http://www.ranclikavka.sk


Vytvorené: 29. 5. 2016
Posledná aktualizácia: 23. 2. 2019 09:22
Autor: