Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

5.2.2023 06:23

Aktuálna teplota:

-6.1 °C

Hra o obci Likavka

hra o obciZahrajte si hru o obci Likavka. Čakajú Vás v nej štyri otázky. Tie musíte zodpovedať, aby ste vedeli vyriešiť záverečnú úlohu (Návod je aj v samotnej hre). Odpovede nájdete aj  na obecnej stránke www.likavka.sk. Otázky sa týkajú histórie obce. Hra sa spustí po načítaní zobrazeného QR kódu.  Prajeme Vám príjemnú zábavnú.

qr kod hra o obci

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

FSk Likava - Vlkolínec (3)

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:2
DNES:842
TÝŽDEŇ:0
CELKOM:2139699

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Obec Likavka

Novinky

03.02.2023

POSTAVME SI SNEHULIAKA

Postavím si snehuliaka na najbližšom brehu, postavím si snehuliaka z bielučkého snehu. Jedna guľa, druhá guľa, tretiu na vrch dám a už stojí snehuliačik a už stojí tam.

Detail Kultúra

03.02.2023 - 04.03.2023

Rekapitulácia úprav a skutočnosti rozpočtu 2022

Detail Úradná tabuľa

02.02.2023

Fond dm drogerie poskytne školám príspevok na fotovoltické panely

Nadačný fond dm drogerie markt v Nadácii Pontis otvára prvý ročník grantového programu Školy na zelenú. Program sa zameriava na podporu inovatívneho využívania zdrojov na prevádzku školských zariadení. Súčasťou programu je aj podpora vzdelávania zameraného na šetrenie zdrojmi a udržateľné energie.

Detail Oznamy OcU

02.02.2023

Staň sa dobrovoľným hasičom

Dobrovoľný hasičský zbor obce Likavka prijíma nových členov do svojich radov. Náš hasičský zbor patrí medzi najstaršie a najaktívnejšie zbory v okrese Ružomberok, no i on pociťuje nedostatok nových a mladých členov. Preto pozývame všetkých záujemcov, aby sa stali našimi členmi.

Detail Oznamy OcU

02.02.2023

Oznam o najbližšom vývoze papiera 06.02.2023

Vážení občania, upozorňujeme Vás na najbližší vývoz papiera v našej obci, ktorý bude realizovaný v pondelok 06.02.2023 ráno od 06:00 hod. Žiadame občanov, aby naplnené vrecia vyložili na viditeľné miesto pred svoj dom rovnako ako pri vývoze komunálneho odpadu.

Detail Oznamy OcU