Oficiálné stránky obce Likavka

Aktuálna teplota

30.7.2021 10:27

Aktuálna teplota:

22.8 °C

Hra o obci Likavka

hra o obciZahrajte si hru o obci Likavka. Čakajú Vás v nej štyri otázky. Tie musíte zodpovedať, aby ste vedeli vyriešiť záverečnú úlohu (Návod je aj v samotnej hre). Odpovede nájdete aj  na obecnej stránke www.likavka.sk. Otázky sa týkajú histórie obce. Hra sa spustí po načítaní zobrazeného QR kódu.  Prajeme Vám príjemnú zábavnú.

qr kod hra o obci

Triedenie odpadu

envi-pack     Mobilná aplikácia GREEN DAILY  

Green Daily informuje užívateľa ako sa triedi odpad v jeho meste. Keďže systém triedenia bežného odpadu nie je na Slovensku jednotný, aplikácia ho naviguje, do akej farby koša patrí v jeho meste napr. plechovka. Okrem toho mu ponúkne možnosti, kde je najbližšie miesto na odovzdanie špecifického odpadu ako sú napr. lieky, elektroodpad či stavebný odpad.

Link: Green Daily


Kam vyhodiť? Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Na stránke https://smeti.sme.sk/ stačí vyplniť názov výrobku/produktu...

 

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

FSk Likavka v Poľsku 9

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 24
DNES: 249
TÝŽDEŇ: 2964
CELKOM: 1633542

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Obec Likavka

Novinky

28.07.2021

90. výročie narodenia Leopolda Šidu

Spomienky na Leopolda Šidu (1931-2002) z pamätí žiakov, priateľov a nasledovníkov A.D. 2021 90. výročie narodenia

Detail Kultúra

27.07.2021

Dolnoliptovské Kinobranie – premietanie pod holým nebom

Miestna akčná skupina Dolný Liptov v spolupráci s obcami dolného Liptova pozývajú všetkých priaznivcov slovenského filmu na podujatie: Dolnoliptovské Kinobranie – premietanie pod holým nebom. V Likavke sa uskutoční premietanie filmu Rukojemník, a to v sobotu 7.8.2021 o 20:30 pri hasičskej zbrojnici.

Detail Aktuality

27.07.2021

Nové vyhlášky ÚVZ SR

Úrad verejného zdravotníctva SR vydal dve nové vyhlášky. Opatrenia obsiahnuté vo vyhláškach sú účinné od pondelka 26. júla s výnimkou pravidiel pre športové podujatia, ktoré nadobudli účinnosť už v piatok 23. júla od 20:00 hod.  

Detail Koronavírus

27.07.2021

Výzva na finančnú pomoc: Klíma nás spája

Aj toto leto sme konfrontovaní s tým, ako veľmi nás doháňa klimatická kríza. Obrovské horúčavy, potom strašné dažde, záplavy s tragickými dôsledkami... Niekedy stačí na zmiernenie dopadov klimatickej zmeny málo.

Detail Oznamy OcU