Rovno na obsah Rovno na menu
Menu
Obec Likavka
ObecLikavka

Hasiči Likavka - Súťažná sezóna 2024 úspešne odštartovaná

Súťažná sezóna 2024 úspešne odštartovaná. 1

Dňa 16.marca 2024 sa v telocvični Základnej školy s materskou školou v Likavke stretlo opäť po roku vyše 200 detí z rôznych kútov Slovenska, aby zúročili svoju zimnú prípravu na už 19. ročníku Zimného sústredenia mladých hasičov.

Na štart sa postavilo 21 súťažných družstiev po 10 detí, z toho 14 chlapčenských a 7 dievčenských družstiev. Medzi nimi bolo aj päť Dobrovoľných hasičských zborov, ktoré sa predstavili na našej súťaži po prvý krát... a o to väčšie potešenie pre nich to muselo byť, že štyri z nich sa napokon tešia aj z pódiových umiestnení.

V kategórii chlapcov sa najviac darilo „nováčikom súťaže“ z DHZ Podolínec, pred domácim družstvom z Likavky a tretím DHZ Spišské Bystré, ktoré na tejto súťaži štartovali tiež po prvýkrát.

V kategórii dievčat si najlepšie počínali dievčatá z DHZ Hladovka a druhé a tretie miesto si odniesli „nováčikovia súťaže“ z DHZ Čekovce a Kňažia. Všetkým víťazným družstvám týmto ešte raz

GRATULUJEME.

Dúfame, že sa minimálne v takomto hojnom počte opäť stretneme na jesennom kole branného preteku Hasičský viacboj v októbri tohto roka.

V mene celého organizačného výboru ďakujem všetkým zúčastneným členom DHZ Likavka za kvalitne odvedenú prácu, nasadenie a hladký priebeh súťaže, ako aj trénerom našich súťažných družstiev za ich kvalitnú prípravu.

Zdroj: Facebook - Hasiči Likavka, Peter Brtko

Dátum vloženia: 25. 3. 2024 7:21
Dátum poslednej aktualizácie: 25. 3. 2024 7:32
Autor: Mgr. Dominika Matzenauerová

Aktuality

Smútočné oznámenia

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:8
DNES:600
TÝŽDEŇ:3917
CELKOM:2670228

Hlásenia rozhlasu

Miestny rozhlas

 

 

 

Aerovizuálna prehliadka obce Likavka

Aerovizuálna prehliadka obce Likavka

Aktuálna teplota

12.1.2024 15:01

Aktuálna teplota:

--- °C

hore

Môžete mať záujem


Obec Likavka