Rovno na obsah Rovno na menu
Menu
Obec Likavka
ObecLikavka

Projekt cezhraničnej spolupráce

Slávnostná prezentácia monografie obce Likavka

Slávnostná prezentácia monografie obce Likavka

Dátum: 1. 9. 2014

Obec Likavka pozýva všetkých svojich občanov, rodákov, či priaznivcov na jeden z kultúrnych vrcholov tohto roka - Slávnostnú verejnú prezentáciu monografie o obci Likavka.

Otvorenie Turisticko-informačnej kancelárie v Likavke a Turistický PL-SK workshop

Otvorenie Turisticko-informačnej kancelárie v Likavke a Turistický PL-SK workshop

Dátum: 25. 3. 2014

Slávnostné otvorenie Turisticko-informačnej kancelárie v Likavke (TIK) sa konalo v piatok 21.3.2014 o 15.00 hod. za účasti poslanca NR SR a riaditeľa Vodárenskej spoločnosti Ružomberok, a.s. Ing. Milana Mojša, poslancov VÚC Ing. Michala Slašťana - riaditeľa Mestských lesov Ružomberok, s.r.o., PaedDr. Stanislava Bellu - 2. viceprimátora mesta Ružomberok, Ing. Petra Cabana, námestníka Slov. vodohospodárskeho podniku - Správy povodia horného Váhu Ružomberok a Ing. Jána Bednárika, výrobno-technického námestníka Vodárenskej spoločnosti Ružomberok, a.s. Prítomní boli aj 40 zástupcovia partnerskej gminy Wilkowice z Poľska na čele s p. starostom Miecyzslawom Raczkom.

Medzinárodná súťaž hasičských zborov v Likavke

Dátum: 21. 8. 2013

V sobotu 10. augusta 2013 mohli diváci a priaznivci hasičského športu v Likavke sledovať špičkové výkony hasičských družstiev. Na ihrisku pri hasičskej zbrojnici v Likavke sa konala Medzinárodná súťaž hasičských zborov spojená s ukážkami hasičských zásahov.

Ilustračné foto

Prehľad investičných aktivít v roku 2013

Dátum: 8. 5. 2013

Obec Likavka si aj pre tento rok postavila vysoké ciele. Ich naplnenie bude ovplyvňovať množstvo faktorov, ako sú prísun podielových daní, spolupráca s investormi a so spolupodieľajúcimi sa organizáciami, schopnosť riadiaceho orgánu preplácať faktúry na europrojekte, možné komplikácie pri verejnom obstarávaní, spoľahlivosť dodívateľov, počasie a pod.) Pevne veríme, že v roku 2013 zrealizujeme nasledovné akcie:

Aktuality

Fotogaléria

Náhodná fotogaléria

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:6
DNES:417
TÝŽDEŇ:2955
CELKOM:2740036

Hlásenia rozhlasu

Miestny rozhlas

 

 

 

Aerovizuálna prehliadka obce Likavka

Aerovizuálna prehliadka obce Likavka

Aktuálna teplota

19.7.2024 16:07

Aktuálna teplota:

27.5 °C

hore

Môžete mať záujem


Obec Likavka